logo2

  Další služby
     
Obchůdek          Prádelna
Pondělí - Pátek Pondělí - Pátek
08 - 16 hod 08 - 16 hod
facebook youtube fokus

Krámek

U nás najdete rozmanitou nabídku zboží. V letních měsících je možné před obchůdkem posedět pod slunečníkem u dobré kávy,zakoupit čerstvé pečivo,cukrovinky, lahůdky a mražené zboží. Každou středu se můžete těšit na vynikající chlebíčky. Když dostanete chuť na sladké, můžete ochutnat domácí palačinky z naší kuchyně či buchty a koláče. Na památku si zde můžete také zakoupit výrobky, které vyrobili klienti v dílnách Fokusu Praha.

Dílna

Provozujeme menší řemeslnou dílnu, která nabízí nejrůznější údržbářské a opravářské služby. S konkrétní poptávkou se obracejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vyrábíme jednoduché výrobky ze dřeva, ať už k dekoraci či k praktickým účelům. Naši pracovníci provádějí drobné opravy v provozu sociální firmy, v zimních měsících se starají o bezpečný přístup k budově a v letní sezóně nezapomenou ani na pravidelnou údržbu trávníku a ostaní zeleně .

Prádelna

Pereme a žehlíme veškeré prádlo nejenom pro potřeby našeho penzionu a restaurace - ubrusy, utěrky, pracovní oděvy a jiné, ale také pro menší firmy, podniky a domácnosti z okolí. Pokud máte zájem o tuto službu, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Pokud potřebujete vyprat, vyžehlit či vymandlovat, obraťte se na nás.


Aktualizováno 22. 4. 2016 10:48
sl_kramek1 sl_kramek2 sl_kramek3 sl_kramek4 sl_pradelna sl_pradelnaakramek
 
© 2018 Jůnův Statek  , Design by Aleks Hue